Start

 

Agencja muzyczna „Bzzyk-Band” specjalizuje się w oprawie artystycznej wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak: imprezy firmowe, przyjęcia weselne, bale studniówkowe, bale sylwestrowe, bankiety itp.

Muzyczne wykształcenie i doświadczenie osób tworzących „BZZYK-BAND” oraz fakt, iż skupiamy w swoich szeregach m.in. laureatów popularnych programów X-FACTOR oraz SZANSA NA SUKCES gwarantuje najwyższą jakość usług podczas przyjęcia.

Zespół muzyczny „Bzzyk-Band” jest laureatem I miejsca Targów Ślubnych, które odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki. Wyczyn ten powtórzył podczas Międzynarodowych Targów Ślubnych na warszawskim Torwarze potwierdzając tym samym swoją klasę.

Podstawowy skład zespołu obejmuje 4 osoby: instrumenty klawiszowe, wokalistka, wokalista-konferansjer/wodzirej, saksofon. Bardzo często gramy również z perkusją, która jest pierwszym instrumentem o jaki najchętniej rozszerzamy nasz skład. Po za tym na życzenie Klienta dobierzemy każdy instrument. Zespół gra bardzo szeroki repertuar i dostosowuje go do potrzeb Klienta od jazzu, przez rock, pop, disco po biesiadę. Zespół gra na terenie całego kraju od Bałtyku aż do Tatr jak również, musimy się pochwalić, a jakże, koncertował ostatnio na ekskluzywnym przyjęciu weselnym na Lazurowym Wybrzeżu. Mamy w planach tourne po Ameryce…ale na razie jeszcze nikt nas nie zaprosił 😉

A teraz najczęściej zadawane pytania naszych Klientów, które z pewnością będą też odpowiedziami na Twoje pytania i pomogą w decyzji:

Jak długie są sety i jak długie przerwy?- 40min gry/15-20 min przerwy. Aczkolwiek każda impreza jest indywidualna i żyje własnym życiem dlatego też blok muzyczny może trwać 30 min lub godzinę w zależności od sytuacji na parkiecie i charakteru imprezy.

Czy puszczacie muzykę w przerwach grania zespołu?-TAK
Czy gracie na terenie całego kraju?-TAK a nawet po za jego granicami.
Czy posiadacie własne nagłośnienie i oświetlenie i czy jest w cenie? –TAK
Czy gracie jazz?- TAK
Czy robicie biesiadę przy stołach?-TAK ,na życzenie Klienta.
Czy prowadzicie wesele w języku angielskim / niemieckim?-TAK.
Czy możliwe jest aby po północy poprowadzić przyjęcie w formie dj ?-TAK
Czy repertuar na Waszej stronie jest pełny?- Nie jest pełny, ponieważ nie sposób tego wszystkiego spisać gdyż współpracujemy z kilkoma muzykami/wokalistami, którzy mają różny repertuar, który dostosowujemy ( a co za tym idzie muzyków) do potrzeb, wymagań i upodobań Klienta.
Czy możemy zrobić rezerwację wstępną ( ustną)? – Nie. Taka rezerwacja nie jest zobowiązująca dla żadnej ze stron. Warunkiem rezerwacji jest podpisanie umowy.

A teraz pytania, które spędzają nam sen z powiek :
Czy gracie muzykę disco polo? –TAK
Czy możecie nie grać w ogóle disco polo?- TAK

Na koniec bardzo nieskromne spostrzeżenie:

Na przestrzeni ostatnich lat nasi Klienci bardzo często nie są zadowoleni…. … Są zachwyceni, a to istotna różnica. Mam nadzieję, że dołączysz do tego grona.

Pozdrawiam naszych byłych oraz przyszłych Klientów.

Prezydent Agencji Muzycznej Profesor Dźwięku dr Bzzyk 😉